blog

CO O BLOGU?

Znajdziesz tutaj głównie moje opowiadanie, które piszę, gdyż nie mam co robić z myślami. Wiem, że nie jest ono perfekcyjne, jest wiele błędów i nie jasności, ale w końcu człowiek uczy się całe życie nieprawdaż? Mogą pojawić się tutaj również one shoty, imaginy i inne rzeczy wymyślone przeze mnie. Nie jest to blog, na którym znajdują się rozdziały +18, takie sceny mogą się nie pojawiać w ogóle. Przykro mi bardzo jeśli liczyliście na takie coś. Historie tutaj opisywane są czystą fikcją i nie miały miejsca w realnym świecie. Tak samo jak niektórzy bohaterowie są wymyśleni. Wiek, wygląd, miejsce zamieszkania bohaterów realnych odbiega od rzeczywistości, co jest zamierzone. 

KOMENTARZE

Każdy komentarz, miły i jak nie mnie cieszy, więc nie bójcie się i komentujcie. Ja nie gryzę. Przyda mi się szczera opinia, dzięki której mam motywacje do dalszego działania. Możecie również pisać swoje sugestie, pomysły na dalszą część, nie obiecuję jednak, że to wykorzystam. Jak każdy autor mam już swoje plany na to opowiadanie, ale każda pomoc mile widziana. 
UWAGA! Jeśli notorycznie będą pojawiać się komentarze obrażające treść bloga, autorki itd będą usuwane. Przyjmujemy krytykę, ale nie przesadzajmy. Wystarczy jedno słowo, nie potrzebujemy miliona.

SPAM

Jeśli przyszedłeś tu tylko, żeby zareklamować swojego bloga to proszę bardzo zrób to w zakładce "spam". Komentarze w innych miejscach będą usuwane.